• Wpisów: 3
  • Średnio co: 1 rok
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 14:41
  • Licznik odwiedzin: 1 786 / 2222 dni
 
samanthacolins
 
,, Świat według Samanthy Collins ".: ROZDZIAŁ 2.
Nazajutrz dziewczyna obudziła się bardzo późno, więc postanowiła nie iść do szkoły. Zeszła na dół do kuchni. Na stole znalazła karteczkę. Napisane było na niej : " Wyjechałam do Londynu, tutaj jest 200$, mam nadzieję że starczy Ci to na tydzień. Kocham Cię, mama. ".
- Nienawidze jej, nienawidze jej, nienawidze jej !!! - krzyknęła nastolatka rzucając talerzem o ścianę. Pobiegła do salonu i zaczęła gorzko szlochać w poduszkę. Po 30 minutach Samantha uspokoiła się trochę. Założyła swoje ulubione jeansy, t-shirt, luźną bluzę, ogarnęła swoje włosy i wyszła z domu.
Od 2 godz krążyła po parku rozmyślając o swoim życiu. O tym że matka zostawią ją samą w domu nawet bez pożegnania, o tym że nikt w szkole spcjalnie się nią nie interesuje, o tym że słabo się uczy. Łza spłynęła po jej policzku. Po jeszcze godzinnym chodzeniu po parku postanowiła zrobić zakupy. Nie jadła jeszcze śniadania. Poszła do pobliskiego sklepu i kupiła to, co jest jej najbardziej potrzebne. Kiedy wróciła do domu była godzina 14.00. Zrobiła sobie tosty z serem i usiadła przed telewizorem. Dobrze że mama przynajmniej rachunki opłaciła - wetchnęła Samantha.

Nie możesz dodać komentarza.